T-TEATER

T-Teater

T-Teater on Tallinna Tehnikaülikooli tudengiteater, mis on loodud 2001. aasta detsembris ja tähistas seega sellel hooajal oma kuueteistkümnendat sünnipäeva. Trupi eesmärgiks ning ka suurimaks tugevuseks on pakkuda kõrge kvaliteediga lavastusi ehk professionaalse lavastajaga ning täispika prooviperioodiga harrastusnäitlejatega läbi viidud etendusi üldsusele ning tudengiperele vaatamiseks. Nende lavastajate hulka on kuulunud Kristel Leesmend, Tamur Tohver, Margo Teder ja Auri Jürna.

 

Lavastus: “Full Sheiks”… ehk lühidalt Sheiksi (loe: Shakespeare’i) kogutud teosed. Jess Borgeson, Adam Long ja Daniel Singer Shakespeare’i kogutud teosed (lühendatult)
Lavastaja: Virko Annus
Kestus: 2 vaatust (50 minutit + 40 minutit)


Olla või mitte olla – see on küsimus. Sõnad mis meid kõiki on puudutanud. Shakespeare’i kogutud teoste keskmes avatakse uksed maailma, milles tuuakse välja kõige intrigeerivamad ja hinge raputavamad teosed kokandussaate näol või hoopis räpi rütmi saatel. Kulda on palju aga aega on antud ainult kahe vaatuse jagu. Kokku on sattunud grupp Shakespeare’i armastajaid, kes müüksid igal võimalusel oma hinge, et näidata, et just nemad teavad mis tähendab olla Shakespeare austaja. Teoste intensiivsusest on näha nuttu, naeru ja põrumist, mis tekitavad inimeste vahel nii konflikte, kui ka sädet.   

TÄHELEPANU: Laval kasutatakse lavasuitsu!