PUBLIKU LEMMIK

Alates 2010. aastast saavad ka festivalikülastajad anda oma hinnangu nähtud tükkidele – antakse välja festivali Publiku Lemmiku tiitel. Iga etendusele mineja saab uksel endale hääletussedeli vastava lavastuse nimega ning skaalaga 1-5, kus viis tähistab suurepärast ja 1 ebameeldivat elamust. Festivali lõpetamisel kuulutatakse välja suurima keskmise hinde pälvinud lavastus.

Publiku lemmik 2017 T-Teater “Krabatimäng”

Oma eripreemiad jagasid Kolm Tarka  muusikalise kujunduse ja publikuga vahetu suhtlemise eest Helsingi Üliõpilasteaterile lavastuse “XL” eest. Helsingi Kellariteater ja nende lavastus “The Last Children of the First World” sai Maailmaparandamise eripreemia. Viisaka innovatsiooni eripreemia andsid Kolm Tarka Zonale. Parimaks tantsijaks publikust tunnustati Alvinit ning Impro järelkasvu eripreemia läks Ruutu10. Lisaks tunnustasid Kolm Tarka ka K-äng 2 “WILL” Püandi eripreemiaga. Geomeetriline eriauhind “Pea kastist välja” läks Tartu Üliõpilasteatrile ja nende poolt mängitud “KH kood ehk Kaspar Hauseri juhtum”.
Lisaks Kolmele Targale, andis ka 15.Tudengite Teatripäevade tiim välja mõned eripreemiad. Eripreemia Täiega Võluv läks Hannale, T-Teatrist. Kaspar Kasti nimeline auhind anti Tartu Üliõpilasteatrile ning eripreemiaga TTP15 nägu tunnustas meeskond Raunot, Ruutu10.

Publiku lemmik 2016 Polygoni Teatrikool “Olevused”

Kolm Tarka tänasid loo jutustamise eest ZONA projectsi lavastust HELP!. Veel märkisid ära Tartu Üliõpilasteatri mängu nautimise eest ning kolmas eriauhinna sai Harri Ausmaa (Polygoni Teatrikool), lavastuses “Olevused” kohaloleva näitlejatöö eest.

Publiku Lemmik 2015 Helsingi üliõpilasteater “SAAST – maailm ilma mõtteta”

Kolm Tarka valisid oma lemmikuks Uru Noorteteatri, keda lisaks mõnusale teatrikülastusele ootas ka sõit Soome Tudengite Teatrifestivalile! Lisaks tänasid nad Zona lavastajat Melānija Dubra’t, Uru Noorteteatrist Mari Antonit ja naeratava pessimismi eest T-Teatri liiget Marta Hangi

Publiku Lemmik 2014 Helsingi üliõpilasteater “Oppimisen ylistys”/ “In Praise of Learning”

Kutse Soome tudengiteatrite festivalile sai T-Teater. Lisaks märkisid Kolm Tarka ära ning ulatasid tänutäheks piletid Ugala “Bassein (vett ei ole)” või Vanemuise “Üksilande lääs” etendusetele: T-Teatri, K-äng2 liikme Martin Siimanni, Improkraatia trupi, Uru Noorteteatri kolm liiget ning TLÜ Tudengiteater Üllar liikmeid Gunnar Hunti ja Merilyn Martist.

Publiku Lemmik 2013 Altermanni näitemängutrupp “Arm”

Eripreemia Kolmelt Targalt 2013:  Tartu Üliõpilasteatri lavastus „Õnnestunud elu“, T-Teater „A. on keegi teine“ ja Altermanni näitemängutrupp „Arm“.

Publiku Lemmik 2012 Helsingi Kellariteatteri Soomest etendusega “FINLANDIA”

Eripreemiad Kolmelt Targalt 2012: meeldejäävate elamuste eest: Kellariteatteri “FINLANDIA”, T-Teater “Meie elu köögis”, Tartu Üliõpilasteater “Ulgumerel” ja Improgrupp JAA! “Suudle mind, Harold!”.

Publiku Lemmik 2011 Altermanni näitemängutrupp “Meised… ja nahed!”

Eripreemiad Kolmelt Targalt 2011: Professori roll Altermanni näitemängutrupi lavastuses “Meised… ja nahed!”; Ema roll T-Teatri lavastuses “Parzival – kõrge taeva all”, Wilksoni,  Catherine’i ning ka kõigi teiste rollid ****keerajad trupi lavastuses “Ühe palli lugu”.

Publiku Lemmik 2010 Altermanni näitemängutrupp “Õudukas”.

Eripreemia Eesti Rahvusringhäälingu lemmik: T-Teatri lavastus “Sinel”.