FESTIVALI KLUBI

Traditsiooniks on saanud, et lisaks töisele päevasele programmile käib ühe õige festivali juurde ka õhtune lõõgastav programm. Lihtsamalt öeldes pidu. Nii ka meil! Peol astub üles live bänd ning  mõned plaadikeerutajad.

16. Tudengite Teatripäevade  festivali klubi toimub 17.veebruaril, uksed avatakse kell 22:00


TÄNAVUSEL FESTIVALIL ESINEVAD:

 

The Jingles on bänd, kes nakatab ülemeeliku tujuga kõiki, kellega nad juhtumisi ühes ruumis õhku jagavad! Muusika on kaasahaarav kompott rock’ist, funk’ist, soulist, blues’ist, reggae’st ja kõigest sellest, mida publik neile sellel hetkel toidab. Rahulolu garanteeritud!

 

 

 

Nagu iga teine veski on Ol’ Mill vanakool, kuid sellest hoolimata originaalne ja uudne. Veskid võivad vanad olla, aga nad lähevad vooluga kaasa ega ütle ‘’EI!’’ ühelegi uuele tuulele.
Viljandimaa viljakatel muldadel alustanud bänd on saanud juured alla 2014. aastal. Ol’ Mill’i hoiavad maapeal ja töös äikesetormid, tuulispasad, kuid on vaja ka soojust ja pühendumust, et kõik me ümber kasvaks. Selline sümbioos hoiab nende muusika balansis ning nii leidubki Ol’ Mill’i repertuaaris rokki, bluusi, funki, džässi. Tänu nende laiale haardele avastab Ol’ Milli muusikast midagi huvitavat iga melomaan.

Ansamblisse kuuluvad:

Artur Leppik – vokaal, kitarr, saksofon
Henri Lohk – basskitarr
Tauri Tamme – trummid

Jälgi nende tegemisi siit:
https://www.facebook.com/OlMillOfficial/
https://www.instagram.com/olmillofficial/
https://soundcloud.com/ol-mill