FESTIVALI KLUBI

Home / PROGRAMM / FESTIVALI KLUBI

Traditsiooniks on saanud, et lisaks töisele päevasele programmile käib ühe õige festivali juurde ka õhtune lõõgastav programm. Lihtsamalt öeldes pidu. Nii ka meil! Peol astub üles live bänd ning  mõned plaadikeerutajad.

Selle aastane Festivali Klubi toimub 18.veebruar kell 22.00 Viljandi Lennukitehases! Pilet 3€/5€, kaelakaardiga TASUTA! Kohapeal baar, maksmine ainult sularahas.

2017. aasta festivali klubi peaesinejateks on LIGHTS ON THE CEILING & IMPLUVIUM! Plaate keerutab DJ Rait Õunapuu ja 15. TTP meeskond!

Lights on the Ceiling on muusikaline kooslus, mille muusika on särav ja silmapaistev. Nagu erinevad lambid kiirgavad erineva lainepikkusega valgust nii ka iga bändi liige mõjutab loomingut erinevate võngetega. Oma muusikat on nad nimetanud melonrockiks, sest see on magus, ümar ja mahlakas. Bänd on koos tegutsenud veidi üle aasta ning selle aja jooksul on välja antud üks EP nimega AP. Lights on andnud mitmeid kontserte nii Viljandis kui ka mujal Eestis ning hetkel töötavad nad uue albumi kallal, mis lastakse välja aastal 2017.

 

 

Mis juhtub siis, kui laval on korraga DJ ning live trummar? Impluviumi poisid on alati uskunud, et puhtalt rahvast üles pumpavast DJ-st ei piisa, vaid elav muusika loob selle, mida Impluvium esindada tahab – küte, saun, energia ja veelkord küte. Ühe hetkega  annab elektrooniline tantsumuusika välja rockkontserdi tugevuse. Impluvium on ülim reiv.