MEESKOND

TUDENGITE TEATRIPÄEVADE MEESKOND 2018

 

Peakorraldaja Kadri Kabanen- kadrikabanen@hotmail.com
Programmipealik Kaisa-Liis Kalda- kaisaliisk@gmail.com
Turunduspealik Sigrit Vaiksaar- sigrit.vaiksaar@gmail.com
Eesti truppide koordinaator Kärolin Vallimäe- karolinvallimae8@gmail.com
Välistruppide koordinaator Margit Kajak- margitkajak@gmail.com
Info- ja olmepealik Laura Annast- lauraannast@gmail.com
Sponsorluspealik Birgit Sitska- sitskabirgit@gmail.com
Tehnikapealik Sander Aleks Paavo- s.a.paavo@gmail.com
Pressipealik Margus Christopher Kalda- christopher.kalda@gmail.com
Melupealik Birgith Puhmas – Birgithpuhmas@gmail.com